قوانین و مقررات

قوانین و مقررات2019-11-03T11:33:57+03:30
خط مشی در Sinbadmarket

 

این سیاست حفظ حریم خصوصی نحوه جمع آوری ، استفاده و اشتراک گذاری اطلاعات شخصی شما هنگام بازدید یا خرید ازsinbadmarketیا هر یک از زیر دامنه های آن را توصیف می کند.
اطلاعات شخصی که جمع می کنیم
هنگام بازدید از سایت ، ما به طور خودکار اطلاعات خاصی درباره دستگاه شما جمع می کنیم ، از جمله اطلاعاتی درباره مرورگر وب ، آدرس IP ، منطقه زمانی و برخی از کوکی هایی که روی دستگاه شما نصب شده اند. علاوه بر این ، در هنگام مرور سایت ، اطلاعاتی را در مورد صفحات وب و یا محصولاتی که مشاهده می کنید ، چه وب سایتهایی یا اصطلاحات جستجو شما را به سایت ارجاع می دهند ، و اطلاعاتی در مورد نحوه تعامل با سایت جمع می کنیم. ما به این اطلاعات جمع آوری شده خودکار به عنوان “اطلاعات دستگاه” اشاره می کنیم.
ما اطلاعات دستگاه را با استفاده از فن آوری های زیر جمع آوری می کنیم:
– “کوکی ها” پرونده های داده ای هستند که در دستگاه یا رایانه شما قرار داده شده اند و اغلب شامل یک شناسه منحصر به فرد ناشناس هستند. برای اطلاعات بیشتر در مورد کوکی ها و نحوه غیرفعال کردن کوکی ها ، به http://www.allaboutcookies.org مراجعه کنید.
    – “پرونده های ثبت” اقدامات مربوط به سایت را ردیابی کرده و داده هایی از جمله آدرس IP ، نوع مرورگر ، ارائه دهنده خدمات اینترنت ، صفحات ارجاع / خروج و تمبرهای تاریخ / زمان را جمع آوری می کند.
– “چراغ وب” ، “برچسب ها” و “پیکسل ها” پرونده های الکترونیکی هستند که برای ضبط اطلاعات در مورد چگونگی مرور سایت استفاده می شوند.
وقتی در این خط مشی رازداری درباره “اطلاعات شخصی” صحبت می کنیم ، ما در مورد اطلاعات دستگاه و اطلاعات سفارش صحبت می کنیم.
ما چگونه از اطلاعات شخصی شما استفاده میکنیم؟
ما از اطلاعات سفارشاتی که به طور کلی جمع آوری می کنیم برای انجام هرگونه سفارش درج شده از طریق سایت استفاده می کنیم تا فاکتورها و / یا تایید سفارش را برای شما فراهم کنند). علاوه بر این ، ما از این اطلاعات سفارش استفاده می کنیم تا:
با شما ارتباط برقرار کنید.
سفارشات ما را برای خطر یا تقلب بالقوه نمایش دهید. و
وقتی مطابق با ترجیحی که با ما به اشتراک گذاشتید ، اطلاعات یا تبلیغات مربوط به محصولات یا خدمات ما را در اختیارتان قرار دهید.
ما از اطلاعات دستگاهی که جمع آوری می کنیم برای کمک به ما در بررسی خطرات احتمالی و کلاهبرداری (بخصوص آدرس IP شما) استفاده می کنیم و به طور کلی برای بهبود و بهینه سازی سایت خود (به عنوان مثال ، با تولید تجزیه و تحلیل در مورد چگونگی مرور و تعامل مشتریان ما سایت ، و ارزیابی موفقیت کمپین های بازاریابی و تبلیغاتی ما – از جمله بازاریابی).
به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی شما
ما از Google Analytics برای کمک به ما در درک چگونگی استفاده مشتریان از سایت استفاده می کنیم – می توانید درباره نحوه استفاده Google از اطلاعات شخصی شما در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/. همچنین می توانید از Google Analytics خودداری کنید: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.
وقتی یک مورد را ارسال می کنید ، از ما می پرسیم که آیا می خواهید آن را عمومی یا خصوصی کنید. در صورت عمومی ، اجازه می دهیم موتور جستجوگر تمام اطلاعات را فهرست بندی کند و برای هر کسی که از سایت بازدید می کند ، عمومی خواهد بود.
همانطور که در بالا توضیح داده شد ، ما از اطلاعات شخصی شما برای تبلیغ تبلیغات هدفمند یا ارتباطات بازاریابی که معتقدم ممکن است مورد علاقه شما باشد ، استفاده می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی تبلیغات تبلیغاتی هدفمند ، می توانید به صفحه آموزشی “تبلیغات شبکه” (“NAI”) در http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work مراجعه کنید.
حق خود را
کاربران به اطلاعات شخصی که در مورد شما نگهداری می کنیم دسترسی دارند و از آنها می پرسند که اطلاعات شخصی شما تصحیح ، به روز شده یا حذف شده است. اگر مایل به استفاده از این حق هستید ، لطفاً از طریق اطلاعات تماس زیر با ما تماس بگیرید.
علاوه بر این ، اگر شما مقیم اروپایی باشید ، توجه می کنیم که ما اطلاعات شما را برای انجام قراردادهایی که ممکن است با شما انجام دهیم (برای مثال اگر از طریق سایت سفارش دهید) پردازش می کنیم ، یا در غیر این صورت منافع مشاغل قانونی مشروط خود را که در بالا ذکر شد ، دنبال می کنیم. علاوه بر این ، لطفاً توجه داشته باشید که اطلاعات شما به خارج از اروپا ، از جمله به کانادا و ایالات متحده منتقل می شود.
بازپس گیری اطلاعات
هنگامی که از طریق سایت سفارش می دهید ، ما اطلاعات سفارش شما را برای سوابق خود حفظ خواهیم کرد مگر اینکه و تا زمانی که شما از ما بخواهید این اطلاعات را حذف کنیم.
تغییرات
ما ممکن است هر از گاهی این سیاست حفظ حریم خصوصی را به روز کنیم تا مثلاً تغییرات رویه های خود یا به دلایل دیگر عملیاتی ، قانونی یا نظارتی منعکس شود.